Парубій зробив прогноз щодо розгляду закону про Антикорупційний суд

Парубій зробив прогноз щодо розгляду закону про Антикорупційний суд

Відео
743
Ukrinform
Верховна Рада може розпочати розгляд президентського законопроекту «Про Вищий антикорупційний суд» у другому читанні 22 травня у другій половині дня.

Про це заявив Голова Верховної Ради Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наступного тижня, я переконаний, ключовим питання нашої роботи має бути закон про Антикорупційний суд. ... Розуміючи, що поправок може бути значна кількість, я вважаю, нам треба передбачити два або більше днів для розгляду законопроекту, щоб усі автори правок змогли висловити свою позицію і щоб ми мали запас часу для прийняття рішення. Хочу наголосити, що сьогодні о 15.00 має відбутися засідання Комітету (з правової політики - ред.), і вкрай важливо, що всі члени комітету прибули на засідання... За рішенням комітету ми зможемо розпочати розгляд закону завтра по обіді»,- сказав спікер.

Він нагадав, що більшість позицій щодо законопроекту узгоджені з МВФ і Венеціанською комісією. За його словами, дискусії наразі тривають, передусім, щодо повноважень Громадської ради міжнародних експертів.

Читайте також: Антикорупційний суд: Парубій сподівається на компроміс із МВФ та Венеційською комісією

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко у грудні 2017 року вніс до Верховної Ради законопроект "Про Вищий антикорупційний суд" (№ 7440).

1 березня 2018-го Верховна Рада ухвалила цей законопроект у першому читанні.

Водночас у МВФ, Світовому банку та ЄС заявили, що законопроект порушує зобов’язання України і не відповідає вимогам Венеціанської комісії.

У свою чергу Порошенко заявив, що відповідний законопроект можна буде вдосконалити до другого читання у Верховній Раді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-