Зубко розповів про можливості, які відкриває для громад децентралізація

Зубко розповів про можливості, які відкриває для громад децентралізація

Укрінформ
Впроваджувана в Україні реформа децентралізації є дуже європейською, завдяки їй змінюється життєвий простір міст і громад.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у Житомирі під час дискусії «Місто як простір розвитку та можливостей» та з нагоди святкування Дня Європи в Україні, повідомляє прес-служба міністерства.

«Реформа децентралізації, яка впроваджується в Україні, є дуже європейською. І саме  завдяки цій реформі, яка змінила систему менеджменту, надала повноваження, можливості і ресурси на місця, ми бачимо як змінюється життєвий простір міст і громад. Це розвиток інфраструктури, розвиток людей - навчання та реалізація, розвиток подій - духовності і культури, комфортний і безпечний життєвий простір», - сказав Зубко.

Він також наголосив на можливостях, які відкриває для громад децентралізація - це фінанси, можливості лідерства, можливості контролювати процеси, взяти відповідальність за майбутнє, і ними необхідно скористатися.

Читайте також: Зубко хоче реформувати "швидку" в Україні за одеським зразком

«Для людини головне - це комфортний і безпечний життєвий простір. Якщо створити такий прості у конкретно взятому місті чи громаді, людина ніколи не полишить цей простір у пошуках кращого життя, заробітку чи майбутнього. Тож маємо об'єднуватись і робити спільно все можливе. Не боятись брати відповідальності за майбутнє і розвиток. Україна як ніколи потребує активних і небайдужих», - підкреслив Зубко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-