Парубій відкрив ранкове засідання Ради

Парубій відкрив ранкове засідання Ради

1609
Ukrinform
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», - сказав Парубій.

У залі зареєструвалися 344 народних депутати.

Як повідомляв Укрінфори, першими на порядку денному засідання 15 травня заплановані питання інтелектуальної власності. Так, розпочати його народні депутати збираються, продовживши розгляд у другому читанні законопроекту №7466 «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав». Далі перше читання має пройти проект закону №7539 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав».

Після цього Рада має намір розглянути у другому читанні законопроект №6578 «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні».

Наступним блоком передбачається включення до порядку денного сесії понад 20-ти законопроектів. Зокрема пропонується включити до порядку денного проект закону №8338 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення діяльності Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз», за яким пропонують тимчасово, до 31 грудня 2019 року, дозволити зняття арештів і заборон відчуження майна підприємства, а також законопроектів №8225 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління об'єктами державної власності», №8202 «Про внесення змін до деяких законів України з питань удосконалення системи охорони культурної спадщини» та №8296 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання».

Разом з тим Рада планує розглянути питання про призначення окремих позачергових місцевих виборів. Напередодні, під час Погоджувальної ради, голова Верховної ради Андрій Парубій закликав парламентаріїв у вівторок проголосувати за відібраних профільним комітетом 48 позицій, які, на переконання спікера, є неконфліктними, а тому розгляд цього питання може завершитись ще на ранковому пленарному засіданні.

Читайте також: Рада сьогодні планує призначити окремі позачергові місцеві вибори

Окрім того, у першому читанні заплановано розгляд законопроектів №5051 «Про радіочастотний ресурс України», №8114 «Про внесення зміни до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (щодо протидії ворожій пропаганді та покращення інформаційного забезпечення громадян України, постраждалих внаслідок воєнних дій, місцем проживання яких є територія Донецької та Луганської областей, де органи державної влади України здійснюють свої повноваження)», проект №7229 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій збереження лісів», а також законопроекту №6677 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>