Український депутат у ПАРЄ розкритикував дії Ягланда

Український депутат у ПАРЄ розкритикував дії Ягланда

Укрінформ
Не обговорюючи триваючу агресію і окупацію територій України, Молдови і Грузії з боку РФ, неможливо проаналізувати і дати оцінку подіям в Сирії.

Про це заявив в ході дебатів член української делегації в ПАРЄ народний депутат Сергій Соболєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми прийняли сьогодні рішення про обговорення одного питання Сирії. Ми не обговорюємо вибори президента РФ в Криму, який окупований. Ми мовчимо. Ми так само не обговорюємо отруєння Скрипаля та його дочки в Лондоні ... Ми не можемо нормально проаналізувати, дати оцінку ситуацію в Сирії, не враховуючи ситуацію в інших країнах, які постраждали від російської агресії", - сказав Соболєв.

Він наголосив, що в ПАРЄ вже не йдеться про російські війська в Придністров'ї, хоча вони досі знаходяться на території Молдови, про те, що 20% території Грузії залишається під окупацією РФ.

Соболєв також розкритикував дії генерального секретаря Ради Європи Турбьйорна Ягланда, зокрема його привітання президентові РФ Володимиру Путіну з перемогою на президентських виборах, де не сказано про незаконність проведення виборів в окупованому Криму.

Читайте також: ПАРЄ відмовилась проводити дебати щодо Солсбері і незаконних виборів у Криму

"Коли ми дивимося, як реагує пан Ягланд, який привітав Путіна з "вільними" виборами, не сказавши ані слова про окупацію Криму, ми повинні це обговорювати", - вказав Соболєв.

Як повідомляв Укрінформ, Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи відмовило в проведенні термінових дебатів з питань застосування хімічної зброї в Солсбері і незаконних виборів в Криму.

Пізніше українська делегація висунула пропозицію проголосувати за обговорення цих питань в сесійній залі. Але ця ініціатива не набрала необхідні 2/3 голосів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-