Україна стала країною, до якої застосували  абсолютно нову зброю - Гройсман

Україна стала країною, до якої застосували абсолютно нову зброю - Гройсман

Укрінформ
Росія нині намагається змусити увесь цивілізований світ жити за її правилами.

Таку думку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив під час XI Київського Безпекового форуму, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми бачимо, що тоталітарний російський режим хоче змінити світовий порядок. Вони хочуть змусити нас, увесь цивілізований світ, жити за їхніми правилами, а точніше за правилами, яких немає. Вони хочуть сіяти паніку і страх", - сказав Гройсман.

За його словами, у РФ було проведене соціологічне дослідження, яке показало, що пропаганда та зомбування дають свої результати, бо тепер чимала кількість росіян вважають європейців ворогами своєї державності. "Але я точно знаю, що жодна країна світу не становила жодної загрози для РФ. Ми не були з вами ініціаторами жодної агресивної дії стосовно Росії", - підкреслив Прем’єр-міністр, звертаючись до учасників форуму.

Водночас глава уряду зазначив, що ситуацію, яка нині складається у світі через Російську Федерацію, необхідно сприймати адекватно. Треба прогнозувати майбутнє та діяти у відповідності до ситуації.

"Ми можемо або переконати ворога зупинитися, або змусити його зупинитися та повернутися у межі свої країни та стати частиною цивілізованого світу. Ми маємо боротися за ті цінності, які є фундаментальними для розвитку демократії, для покращення якості життя громадян у світі", - закликав Гройсман.

Читайте також: Кремль підбурює "міжнародний клуб диктаторів", який кидає виклик світу - Порошенко

Україна, за його словами, вперше за багато років стала країною, до якої застосовано абсолютно нову зброю - одночасно військову, економічну, енергетичну агресії, а також втручання у внутрішні справи.

Прем’єр-міністр нагадав, що вже чотири роки відбувається конфлікт на Донбасі, але поки що наблизитися до встановлення миру не вдається.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-