“Вибори Путіна”: у Раді подготували два проекти постанов

“Вибори Путіна”: у Раді подготували два проекти постанов

Укрінформ
Комітет Верховної Ради в закордонних справах має намір зареєструвати альтернативний проект постанови, яким пропонується не визнавати вибори президента РФ на території Криму.

Про це журналістам сказала представник Президента в парламенті, член комітету Ірина Луценко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Буде подано дві постанови. Одну постанову подав «Народний фронт», інша постанова буде від членів Комітету в закордонних справах. Ми як члени Комітету в закордонних справах будемо переконувати зал і визначати позицію про те, щоб не визнавати вибори президента тільки в анексованому Криму», - зазначила вона.

Луценко нагадала, що «Народний фронт» зареєстрував інший проект постанови, яким пропонується не визнавати взагалі вибори президента Росії.

«Наша позиція - позиція «Блоку Петра Порошенка» і членів комітету, оскільки будь-яке рішення нелегітимного президента на користь України, наприклад, президент Росії Путін погодиться на ті умови щодо розгортання миротворчої місії, які проговорив наш Президент... І якщо ми визнаємо вибори президента нелегітимними по всій території Росії, то ми не зможемо з ним домовлятися, навіть по тих позиціях, які будуть вигідні для української сторони», - наголосила Луценко.

Читайте також: Правду про Путіна західні ЗМІ уже поширюють в порядку «флеш-мобу»

Окрім того, вона зазначила, що необхідно зважати на необхідність звільнення українських заручників, що на сьогодні перебувають на території Росії. За її словами, парламент зможе перейти до розгляду цих проектів постанов «якщо не сьогодні, то завтра».

При цьому, спікер Верховної Ради Андрій Парубій доручив комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності якнайшвидше розглянути законопроект №8156 "Про внесення змін до закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", а комітету у закордонних справах - проект постанови №8153 "Про Заяву Верховної Ради України з приводу невизнання Україною легітимності виборів Президента Російської Федерації, їх результатів, правових наслідків та, відповідно, актів нелегітимно обраної на цю посаду особи”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-