SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Почалися заходи із вшанування памяті героїв Крут - 28.01.2018 12:02 — Новини Укрінформ
Почалися заходи із вшанування памяті героїв Крут

Почалися заходи із вшанування памяті героїв Крут

Фото, відео
3583
Ukrinform
Почалася церемонія вшанування пам'яті Героїв Крут за участю Президента України Петра Порошенка.

"Станція Крути – лише маленька точка на карті залізничних сполучень. І – тільки одна із численних битв в одвічному "хрестовому поході" Росії проти України", - написав Президент у своєму Фейсбуці.

"Але Крути в просторі та часі буття українського народу посідають надзвичайно важливе місце. Ця назва, як писав Улас Самчук, "врізбилася у наше народне єство, у наш дух і нашу плоть", - додав Порошенко.
Як повідомлялося, у неділю, 28 січня, тривають заходи із вшанування пам'яті 100-річчя бою під Крутами на території меморіального комплексу "Пам'яті Героїв Крут" у селі Пам'ятне Борзнянського району Чернігівської області.

У заходах мав взяти участь Президент України, але через погодні умови не зміг вчасно прибути на Чернігівщину, повідомляє “5 канал”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>