Парубій закрив сьому сесію Ради, депутати зберуться 6 лютого

Парубій закрив сьому сесію Ради, депутати зберуться 6 лютого

Фото
Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив сьому сесію Верховної Ради VIII скликання.

Про це він оголосив на засіданні парламенту у п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьома сесія Верховної Ради України завершує свою роботу. Оголошую засідання закритим", - сказав спікер.

Після цього прозвучав Державний гімн України.

Підбиваючи підсумки сесії, Парубій назвав її складною, але продуктивною.

"Фактично всі з запланованих нами реформ були прийняті в цьому залі Верховною Радою України", - сказав він.

Спікер нагадав, що упродовж 7 сесії парламент зміг ухвалити складні, подекуди контраверсійні рішення, зокрема найдовший в історії парламентаризму законопроект про продовження судової реформи, медичну реформу, яка викликала багато дискусій, а також пенсійну.

Депутати також ухвалили освітню реформу, яка не лише наблизила Україну до європейських освітніх стандартів, а й "захистила українську державну мову під час здобуття освіти", наголосив спікер.

Одним із здобутків парламенту на цій сесії він назвав вчасне ухвалення Державного бюджету на наступний рік.

"Чим ми і дали добрий сигнал і для українського суспільства, і для наших закордонних партнерів, але найголовніше - ми показали злагоджену роботу Верховної Ради України", - підкреслив Голова ВР.

Він поінформував, що протягом 7 сесії народні депутати обговорили 197 питань, з яких ухвалено 94 рішення. Зокрема, парламент прийняв 62 закони, 16 постанов та 16 проектів законів у першому читанні. Як найважливіші спікер назвав низку законів, спрямованих на посилення обороноспроможності, поліпшення соціального захисту військовослужбовців, про житлово-комунальні послуги, про кібербезпеку, про підтримку українського кінематографа, а також спрямованих на захист жінок і соціально вразливих категорій населення.

Читайте також: В останній день сесії у Раді - близько 50 депутатів

Керівник парламенту подякував депутатам за злагоджену і ефективну роботу протягом усієї сесії. Окремо він відзначив ефективну співпрацю парламенту з урядом.

"Дякую вам за співпрацю, яку ви продемонстрували на цій сесії. Без сумніву, запорукою успіху і позитивних рішень була і злагоджена робота в залі, але великою мірою і злагоджена робота у співпраці з урядом", - наголосив Парубій.

Він висловив сподівання, що наступна сесія буде не менш ефективною, а депутати і далі демонструватимуть відповідальність у своїй роботі.

Як повідомлялося, згідно з календарним планом восьма сесія ВР розпочнеться 6 лютого, а 13 липня буде оголошено про її закриття.

Фото Данііла Шамкіна

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-