Аваков проти призначення Манька головою Держслужби з питань ветеранів і учасників АТО

Аваков проти призначення Манька головою Держслужби з питань ветеранів і учасників АТО

1528
Укрінформ
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив заперечення проти кандидатури Валентина Манька на посаду голови Держслужби з питань ветеранів та учасників АТО.

З такою заявою він виступив на засіданні уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я категорично заперечую проти цього вибору і не зможу підтримати його. Треба оголосити наступний конкурс", - сказав Аваков.

Свою позицію він аргументував тим, що згідно з інформацією на сайті МВС Манько тривалий час перебував у розшуку.

"Тому у мене є зауваження до такого вибору комісії", - сказав керівник МВС.

У свою чергу Прем’єр-міністр Володимир Гройсман нагадав, що комісія лише обрала Манька з-поміж ряду кандидатів і він ще має пройти спецперевірку, а уряд тільки після цього ухвалюватиме рішення щодо призначення.

"Вчора ще я отримав цей сигнал та почав цікавитися цією історією. Безперечно, комісія нам рекомендації вносить, а якщо людина не підійде, ми оголосимо новий конкурс", - сказав Гройсман.

Читайте також: Рева каже, що Манько пройде спецперевірку, а тоді вже його рекомендують уряду

Як повідомляв Укрінформ, конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби 15 січня обрала голову громадської організації "Єдиний союз патріотів України" Валентина Манька з-поміж трьох претендентів на посаду голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

21 червня 2017 року уряд звільнив голову Держслужби ветеранів Артура Дерев'янка за власним бажанням. Конкурс на посаду керівника служби був оголошений 1 грудня 2017 року. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-