Експерти оцінили шанси України вступити у НАТО

Експерти оцінили шанси України вступити у НАТО

Дослідження
Укрінформ
Україна має низькі шанси набути статус кандидата в НАТО в найближчий час. 

Про це йдеться у дослідженні благодійного фонду "Ініціатива з дослідження східноєвропейської  безпеки" (East European Security Research Initiative Foundation), презентованого в рамках "круглого столу" в Укрінформі.

"Ймовірність отримання Україною найближчими роками статусу кандидата в члени НАТО вважають високою лише 13% опитаних експертів", - йдеться у дослідженні.

Разом з тим, жоден експерт не обрав опції, що Україна ніколи не стане членом НАТО або ж не потребує такого членства.

Ймовірність отримання Україною найближчими роками статусу основного союзника США поза НАТО опитані експерти також оцінюють доволі скептично - лише 21% вважають таку ймовірність високою, 56% - малою.  

Опитані експерти були єдині у думці, що Україна найближчим часом отримає допомогу летальним озброєнням від США - 66% висловились за таку ймовірність розвитку подій. Лише 6% відповіли, що Україна не отримає такої зброї найближчим часом.  

Читайте також: НАТО не ігноруватиме агресію Росії в Україні - представник Альянсу

Дослідження проводилось у грудні 2017 року методом анкетування 62 експертів аналітичних центрів України, інших держав СхП - Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, а також сусідніх країн Центрально-Східної Європи - Естонії, Литви, Словаччини, Польщі, Угорщини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-