КВУ оприлюднив ТОП-10 депутатів-прогульників 2017 року

КВУ оприлюднив ТОП-10 депутатів-прогульників 2017 року

Укрінформ
У Комітеті виборців України назвали ТОП-10 депутатів-прогульників, які у 2017 році не з’являлися на пленарні засідання Верховної Ради.

Прізвище цих парламентаріїв оприлюднив аналітик Комітету виборців України Денис Рибачок на прес-конференції у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Так серед них: Євген Бакулін, Дмитро Добкін, Дмитро Ярош, Михайло Добкін, Іван Фурсін, Віталій Чепинога, Геннадій Бобов, В’ячеслав Богуслаєв, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко", - сказав Рибачок.

За його словами, такий висновок КВУ зробив на основі інформація за даними реєстрації участі нардепів на засіданнях ВР.

Рибачок зазначив, що якщо ж говорити про те, як ходять на роботу представники тих чи інших парламентських сил, то члени фракцій "Народного фронту" та БПП були найактивнішими, а пасивними — представники "Волі Народу". Що ж стосується опозиції, то вона є аутсайдером за показниками активності роботи в Верховній Раді та відвідуваності.

Читайте також: Передсвяткова Рада: Комітет виборців порахував прогули

"І це взагалі піднімає питання роботи опозиції в ВР, тому що ми можемо розуміти, що опозиція не хоче йти на контакт із владою і голосувати за ті чи інші політичні закони, але коли фракція опозиції просто не приходить на пленарні засідання Верховної Ради, то це означає, що вони не виконують свої прямі конституційні обов'язки", - наголосив експерт.

На думку представника КВУ, варто було б посилити санкції щодо депутатів-прогульників.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-