Президент подякував поліції за розкриття вбивства Ноздровської

Президент подякував поліції за розкриття вбивства Ноздровської

882
Ukrinform
Петро Порошенко заявив, що швидка реакція у пошуку та затримання підозрюваного у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської є знаком ефективності роботи Нацполіції.

Про це він сказав під час зустрічі з керівництвом Національної поліції, у ході якої прийняв доповідь про проведення розслідування цього резонансного вбивства, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Я думаю, що таке швидке розкриття (вбивства Ноздровської — ред.) свідчить про надзвичайно високий потенціал, який має реформована Національна поліція», - сказав Порошенко та додав, що розкриття цієї справи «робить честь і співробітникам Нацполіції, і слідчим, які були долучені до цієї справи».

Президент зауважив, що слідчі поліції працювали в цілодобовому режимі для розкриття цієї справи, та висловив переконання, що розкриття злочину збільшує довіру до влади і довіру до Нацполіції.

«Наша зустріч і є, в тому числі свідченням дуже серйозних доказів, які були зібрані представниками Національної поліції спільно з представниками прокуратури, і абсолютної відсутності будь-яких компонентів політичного піару на цій резонансній справі», - підкреслив Глава держави.

Він також нагадав, що вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської викликало широкий резонанс і в українському суспільстві, і на міжнародному рівні.

«І швидка реакція та ефективні дії у пошуку та затриманні підозрюваного є знаком якості роботи Національної поліції», - додав Порошенко.

Водночас він наголосив, що така сама ефективність має бути продемонстрована і у розслідуванні інших справ, зокрема щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

У свою чергу, перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін поінформував Президента про дії поліції, починаючи з моменту виявлення факту злочину. 

Він детально представив інформацію про оперативну роботу слідчих, яка у тому числі включала опрацювання інформації з усіх відеокамер спостереження, що могла допомогти у розкритті цього тяжкого злочину.

Аброськін також повідомив, що була проведена значна судово-експертна та криміналістична робота, яка допомогла затримати і пред’явити обвинувачення підозрюваному.

Він  підкреслив, що Нацполіція зібрала «сильні та обгрунтовані докази» щодо участі в скоєнні цього злочину.

Читайте також: Аброськін у середу розповість про розслідування вбивства Ноздровської

Раніше повідомлялося, що 1 січня 2018 року у Вишгородському районі Київської області було виявлено тіло юриста Ірини Ноздровської. Відомо, що раніше вона займалася справою про загибель своєї сестри Світлани Сапатинської, яку збив племінник на той момент голови суду Вишгородського району Дмитро Россошанський.

8 січня правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві Ноздровської. Йому оголосили про підозру.

У поліції не назвали імені затриманого. Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк лише підтвердив, що це близький родич Россошанського.

У Вишгородському районному суді, де розглядатиметься питання про запобіжний захід підозрюваному, 9 січня назвали ім'я затриманого - це Юрій Россошанський (за даними ЗМІ, батько Дмитра Росошанського).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-