SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Прихильники Саакашвілі на мітингу оголосили чотири вимоги до Ради - 10.12.2017 15:16 — Новини Укрінформ
Прихильники Саакашвілі на мітингу оголосили чотири вимоги до Ради

Прихильники Саакашвілі на мітингу оголосили чотири вимоги до Ради

Фото
5143
Ukrinform
Більше двох тисяч учасників акції у підтримку колишнього очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі оголосили на мітингу у неділю чотири вимоги до Верховної Ради, а також план дій на майбутнє.

Про це зі сцени мітингу на Майдані Незалежності в Києві сказала член політради «Руху нових сил» Ольга Галабала, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми точно знаємо, що з 19 грудня по 22 грудня в парламенті вони мають прийняти чотири наших вимоги. Перша вимога - це закон про імпічмент, друга вимога - це закон про Антикорупційний суд, третя вимога - у другому читанні прийняти закон про вибори (проект Виборчого кодексу — Ред.) і четверта вимога - це відставка Генерального прокурора Юрія Луценка», - оголосила вона.

Марш на підтримку Саакашвілі / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

Окрім того, учасники акції закликали прийти у наступну неділю, 17 грудня, знову на проведення такого маршу.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-