Парубій презентував комунікаційну стратегію Ради

Парубій презентував комунікаційну стратегію Ради

Відео
867
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій 21 листопада презентував нову Комунікаційну стратегію парламенту на 2017-2021 роки і підписав розпорядження про введення її в дію.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Розробка Комунікаційної стратегії засвідчує, що український парламент розуміє потребу змін у своїй роботі і готовий до них", - сказав Парубій на брифінгу з нагоди її презентації.

Спікер парламенту зазначив, що Стратегія є цілісним документом, до розробки якого долучилися народні депутати, апарат Верховної Ради, міжнародні експерти і журналісти та громадськість за сприяння ініціативи "Відкритий парламент" та за підтримки проекту ЄС-ПРООН "Рада за Європу".

Парубій розповів, що головним завданням Комунікаційної стратегії визначено підвищення довіри до Верховної Ради України та сприйняття її як ефективного інституту серед громадян України, громадянського суспільства, ЗМІ та міжнародної аудиторії.

Читайте також: Парубій - за те, аби міністри могли залишатися депутатами

За словами Парубія, у процесі реалізації Стратегії на Верховну Раду чекають ефективні зміни, які планується реалізувати до 2021 року. Зокрема, вона передбачає створення єдиного комунікаційного департаменту, запровадження кодексу етики українського парламентарія, покращення умов роботи журналістів у приміщенні Верховної Ради завдяки створенню прес-центру. Окрім того, розпочне роботу інформаційно-довідковий центр - приміщення з вільним доступом для громадян, неурядових організацій та журналістів.

Не менш важливим кроком є затвердження обов'язкового публічного звітування керівництва Верховної Ради і лідерів політичних партій, зазначив спікер.

"Я переконаний, що реалізація Комунікаційної стратегії не лише покращить імідж парламенту, а й запустить процес реальних змін в комунікаціях органів державної влади з громадськістю", - резюмував він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>