Парубій відкрив вечірнє засідання: депутати розглянуть бюджет

Парубій відкрив вечірнє засідання: депутати розглянуть бюджет

699
Ukrinform
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив вечірнє пленарне засідання парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», - сказав він.

У залі зареєструвалось 353 народні депутати.

Рада продовжує розглядати поправки до законопроекту "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості" №7117.

Далі народні депутати перейдуть до розгляду питань Державного бюджету в першому читанні. Спочатку під час вечірнього пленарного засідання Рада планує розглянути законопроект 7116 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України", прийняття якого унормує здійснення витрат державного та місцевих бюджетів, сприятиме прискоренню реалізації  нормативно-правових актів і відповідно своєчасного фінансування видатків держбюджету і місцевих бюджетів та забезпечить стабільність функціонування бюджетної системи України. Після цього нардепи голосуватимуть за законопроект "Про Державний бюджет України на 2018 рік" №7000.

Читайте також: Сьогодні Рада розгляне Держбюджет-2018

Крім того, на розгляд сесії Верховної Ради у другому читанні виноситься законопроект №6565 "Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України", який за основу депутати підтримали 5 вересня.

Наприкінці пленарного засідання планується розгляд низки проектів постанов щодо перейменування населених пунктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>