У БПП сподіваються на ухвалення

У БПП сподіваються на ухвалення "реінтеграції Донбасу" цього тижня

Укрінформ
Голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов сподівається на розгляд парламентом і ухвалення законопроекту про реінтеграцію Донбасу у четвер, 16 листопада.

Про це він сказав у коментарі журналістам, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я щиро на це сподіваюсь. Тому ми зробимо все для того, щоб у середу отримати висновок комітету", - сказав Герасимов, відповідаючи на запитання, чи буде у четвер внесено на розгляд парламенту цей законопроект.

Також голова фракції зазначив, що робоча група з підготовки законопроекту до другого читання продовжує свою роботу над документом.

Ця робота, за його словами, побудована таким чином, щоб усі внесені поправки до законопроекту були об'єднані у тематичні групи, у яких виділятимуться принципові позиції із кожного блоку питань.

Герасимов підкреслив, що така організація роботи дасть змогу не розглядати і обговорювати кожну поправку окремо.

"Так була побудована робота комітету і робочої групи для того, щоб знайти принципові позиції з кожного блоку питань", - пояснив Герасимов.

Читайте також: Турчинов каже, що для розриву дипвідносин із РФ є умова

Як повідомлялося, 4 жовтня Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект № 7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

6 жовтня парламент проголосував за нього в першому читанні, виключивши, зокрема, частину першу статті 7, в якій згадувались Мінські угоди, за наполяганням опозиційних фракцій.

Відповідно до тексту законопроекту, тимчасова окупація частини території України стала одним із наслідків збройної агресії Російської Федерації проти України.

У проекті закону Президент пропонує схвалити, що межі тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях визначаються за поданням Генерального штабу ЗСУ. Крім того, планується законодавчо встановити, що тимчасова окупація Росією територій на Донбасі є нелегітимною, не створює для РФ жодних територіальних прав.

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони планує 15 листопада розглянути підготовлений до другого читання законопроект "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-