У БПП назвали справу Колмогорова прецедентом, що не додає довіри судам

У БПП назвали справу Колмогорова прецедентом, що не додає довіри судам

Укрінформ
Справа прикордонника Колмогорова засвідчила необхідність врегулювання діяльності військової юстиції.

Про це заявила в телеефірі народний депутат фракції партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Фріз, повідомляє прес-служба БПП.

“6 листопада Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ зробив перший крок у встановленні справедливості в справі військовослужбовця 79 прикордонного загону Чорноморського регіонального управління ДПСУ Сергія Колмогорова. Вважаю, рішення суду першої інстанції та апеляційного суду щодо засудження військовослужбовця до 13 років позбавлення волі, це зухвале трактування закону, суті справи. Переконана, навіть студент першого курсу юридичного факультету, після вивчення матеріалів справи, претензій обвинувачення та вироку, зрозумів, що ця справа шита “білими нитками”, - сказала Фріз.

Народний депутат висловила сподівання, що Служба безпеки України встановить причину винесення вироку військовослужбовцю, який виконував наказ свого командира та діяв згідно зі статутом.

“Подібні прецеденти не додають довіри суспільства до судової системи. Саме тому зараз необхідно рішуче проводити її реформування. З моєї точки зору, саме справа Сергія Колмогорова засвідчила про необхідність повернення до законодавчого врегулювання діяльності військової юстиції. Не мають права або не повинні цивільні виносити вироки або приймати рішення у справах військових”, – наголосила Фріз.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-