Україна закликала ООН оперативно реагувати на пропаганду й фальсифікації

Україна закликала ООН оперативно реагувати на пропаганду й фальсифікації

Укрінформ
Російська пропаганда за участі державних медіа, а також систематичні фальсифікації фактів Кремлем розпалили ненависть росіян до України й зараз продовжують поглиблювати конфлікт, що вимагає реакції міжнародної спільноти на ситуацію. 

З такою заявою виступив на засіданні Четвертого комітету ГА ООН перший секретар Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

"Ми глибоко стурбовані масштабною кампанією пропаганди та підбурювання ненависті до України й українців, що здійснюється російськими державними ЗМІ та громадськими діячами. Це відіграло важливу роль у розпалюванні агресії Росії проти України та конфлікту на Донбасі", - заявив представник Української місії при ООН.

Він підкреслив, що російська влада суттєво обмежила простір для незалежних ЗМІ, посилила контроль над державними медіа, перетворивши їх на потужні інструменти державної пропаганди, які продукують фальшиві новини.

Читайте також: Україна в ООН закликала Росію звільнити Сущенка

"Така гібридна війна проти України із залученням підконтрольних державі російських ЗМІ, є прямою загрозою для цінностей ООН. Комітет та інші органи ООН повинні оперативно реагувати на подібні спроби фальсифікації новин та використання їх в якості інструменту поглиблення регіональних конфліктів", - заявив український дипломат.

Він закликав міжнародне співтовариство подвоїти зусилля в запровадженні найкращих практик та інструментів у реагуванні на цю глобальну загрозу. 

"Ми переконані, що інформаційна безпека є ключовим елементом у кожній системі національної безпеки, і ООН повинна стати маяком для цього шляхом виявлення та притягнення до відповідальності тих, хто бере участь у пропагандистських війнах", - підкреслив Олег Ніколенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-