Герасимов: Найближчим часом буде новий законопроект щодо Антикорупційного суду

Герасимов: Найближчим часом буде новий законопроект щодо Антикорупційного суду

1138
Укрінформ
Керівник фракції БПП Артур Герасимов припускає, що найближчим часом буде напрацьований новий законопроект про антикорупційні суди в Україні, у якому буде враховано рекомендації Венеціанської комісії.

Про це він сказав у програмі «Свобода слова» на ICTV , повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На даний момент Венеціанська комісія сказала, що антикорупційний суд бажано створити в Україні, але одночасно вона забракувала обидва законопроекти, які аналізувала. Зараз ми отримаємо ці висновки і думаю, що вже найближчим часом ми побачимо новий законопроект, який врахує ці побажання і ми будемо його приймати», - сказав Герасимов.

Як повідомлялося, 6 жовтня Венеціанська комісія на пленарному засідання надала висновок, в якому підтримала створення в Україні Антикорупційного суду, передбаченого Законом "Про судоустрій і статус суддів".

Читайте також: Венеціанська комісія - за антикорупційний суд в Україні, але законопроекти "підкачали"

Наразі на розгляд парламенту внесені два законопроекти № 6011 (авторства Оксани Сироїд та Івана Крулька) та 6529 (авторства Сергія Алєксєєва). Венеціанська комісія критично висловилася щодо обох законопроектів, відзначивши, що законопроект Алєксєєва передбачає створення окремих палат, а не окремого суду, в той час як законопроект Сироїд та Крулька викликає сумнів щодо його відповідності Конституції та політизує процес призначення суддів, що суперечить принципу незалежності судової влади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-