Канадський депутат розказав, про що найбільше розпитували Порошенка

Канадський депутат розказав, про що найбільше розпитували Порошенка

2055
Укрінформ
Канадські законодавці мали інформативну розмову із Президентом України під час якої зосередили свою увагу на пошуку способів підтримки України.

Про це за результатами зустрічі між Президентом України та групою депутатів канадського федерального парламенту, що пройшла у Торонто, розповів кореспондентові Укрінформу її учасник від опозиційної Консервативної партії Ерін Отул.

«Ми обговорили цілий ряд питань: міцність дружби між нашими державами, як ми можемо допомогти із захистом української території, реформуванням вашої країни та розширенням співпраці», - сказав Отул.

На його переконання, відносини між Канадою та Україною нагадують «одну велику родину».

«Ми вважаємо себе одними із найбільших друзів України, тож маємо бути поруч. Наша дружба – міцна, але ми воліємо робити більше, оскільки потреби країни зростають і не лише у безпековій сфері, а й у питанні підтримки ветеранів, проведення земельної реформи, інституційної розбудови й іншого», - зазначив депутат.

Читайте також: В Україну скоро приїде міністр оборони Канади - АП

За його словами, найчастіше депутати ставили Президентові запитання саме про шляхи підтримки України.

«Найпопулярнішим запитанням було: Як ми можемо допомогти зарадити російському вторгненню на Сході? Цю думку поділяли представники усіх присутніх партій», - зауважив Отул.

Нагадаємо: Президент України разом із великою урядовою делегацією перебуває із дводенним офіційним візитом у Канаді. В Торонто він зустрівся із прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, міністром закордонних справ Христею Фріланд, прем’єром провінції Онтаріо Кеслін Уїн, канадськими депутатами й сенаторами, а також місцевими підприємцями й громадою. Окрім цього, Петро Порошенко привітав збірну України на «Invictus Games».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-