Порошенко - Трюдо: Друзі пізнаються в біді

Порошенко - Трюдо: Друзі пізнаються в біді

Фото, відео
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко у Торонто, у ході робочого візиту до Канади, зустрівся з Прем'єр-міністром країни Джастіном Трюдо.

Як повідомляє прес-служба Глави Української держави, на початку зустрічі Порошенко подякував за гостинність та чітку позицію в підтримці суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави.

«Друзі пізнаються в біді. І весь час ми відчуваємо плече Канади, в тому числі у безпековій та оборонній політиці», - зазначив Президент, нагадавши, що канадські інструктори та військові допомагають у тренуванні українських колег.

Президент України також подякував за підтримку канадської сторони в проведенні реформ.

У свою чергу, Джастін Трюдо відзначив, що сьогоднішні переговори є хорошою можливістю обговорити ключові питання українсько-канадського співробітництва – економічну та безпекову ситуацію.

«Канада робить внесок у військові тренувальні операції в Україні проти нелегального вторгнення Росії», - зауважив він.

Прем’єр-міністр Канади додав: «Ми з вами друзі, наші країни – друзі. І це хороший шанс відзначити також поранених військових, які беруть участь в «Іграх нескорених».

Після зустрічі проходять українсько-канадські переговори у розширеному складі.

Фото: прес-служба Президента

За результатами переговорів відбудеться зустріч Петра Порошенка та ДжастінаТрюдо з представниками засобів масової інформації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-