Революція Гідності розбудила демократичний світ, приспаний Кремлем - Порошенко

Революція Гідності розбудила демократичний світ, приспаний Кремлем - Порошенко

743
Укрінформ
Українська Революція Гідності стала “дзвінком будильника” для демократичного світу, пильність якого Кремль цілеспрямовано намагався приспати.

Про це заявив Президент Петро Порошенко у п'ятницю під час відкриття пленарних засідань 14-го щорічного міжнародного форуму "Ялтинська європейська стратегія" (YES). 

“Я переконаний, що саме українська Революція Гідності стала “дзвінком будильника” для демократичного світу. Кремль цілеспрямовано намагався приспати пильність західних демократій. Непомітно, але системно руйнував їх зсередини”, - сказав він.

Порошенко вказав на те, що, незважаючи на триваючу гібридну війну з боку Росії, президента РФ продовжували вітати у столицях світу: “Гібридна війна проти Заходу вже тривала, а Путіна радо вітали у світових столицях, на самітах "Великої вісімки", підписували з ним мільярдні контракти. Всі вважали: якщо хижака добре годувати, то він не стане вас їсти”.

Читайте також: Говорячи про Будапештський меморандум, Порошенко згадав Ніцше

За словами Президента, мало хто брав до уваги, що ці гроші йшли “не на підвищення добробуту простих росіян чи освоєння безкрайніх, але безлюдних російських просторів, а на побудову новітньої наступальної армії”.

“І нібито все йшло за підступним планом Кремля... Ось вже й Україна під проводом підкупленого й заляканого Януковича відмовляється від зближення з ЄС і повертається до “сфери впливу” Росії. Вже готові до тріумфального маршу Європою десятки виплеканих Кремлем популістичних партій, готових за першим сигналом з Москви запустити сценарій розвалу Євросоюзу та Північноатлантичного альянсу. Вже на західному кордоні Росії вибудована військова потуга, здатна, в разі необхідності, реалізувати будь-які варварські агресивні плани Кремля. Але Революція Гідності в Україні не дала цим планам збутися”, - підкреслив Порошенко. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-