Названо переможців конкурсу до нового Верховного Суду

Названо переможців конкурсу до нового Верховного Суду

Список
9718
Ukrinform
Вища кваліфікаційна комісія суддів визначила переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні в четвер.

До цього ВККС припинила участь у конкурсі деяких кандидатів, зокрема чинного голови Верховного Суду Ярослава Романюка, оскільки той звернувся до комісії з відповідною заявою у зв'язку з наміром подати у відставку.

Читайте також: Голова Верховного суду Романюк знявся з конкурсу до нового ВСУ

Рейтингові списки кандидатів оприлюднено на офіційному сайті комісії.

"Серед переможців конкурсу ми бачимо професорів і викладачів вищих навчальних закладів, суддю-добровольця, який захищав Донецький аеропорт, правозахисників з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах. Сподіваюся, що вже скоро вони стануть новими обличчями українського правосуддя", - зазначив голова ВККС Сергій Козьяков.

Читайте також: Петренко каже, що кандидатів у Верховний Суд побачимо вже днями

Нагадаємо: конкурс у Верховний Суд розпочався 7 листопада 2016 року. Зареєструвалися для участі в конкурсі 1436 особи, 846 осіб подали документи на участь, з яких до конкурсу було допущено 653, з них 625 - до проходження кваліфікаційного оцінювання.

ВККС провела співбесіди в колегіях з 381 кандидатом.

За результатами конкурсного добору Вища кваліфікаційна комісія суддів направить до Вищої ради правосуддя рекомендації щодо призначення 120 кандидатів суддями відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного), по 30 суддів у кожному з перерахованих судів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>