Україна й Грузія мають намір посилити співпрацю задля деокупації

Україна й Грузія мають намір посилити співпрацю задля деокупації

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко провів переговори з прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі, у ході яких, зокрема, було обговорено започаткування діяльності новоствореної Українсько-Грузинської стратегічної ради високого рівня.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

“Було домовлено об’єднати зусилля з реалізації стратегічного партнерства між Україною і Грузією в рамках підписаної в ході візиту Декларації.  Зокрема, йшлося про започаткування діяльності новоствореної Українсько-Грузинської стратегічної ради високого рівня”, - йдеться у повідомленні. 

У ході зустрічі Порошенко висловив вдячність грузинській стороні за тверду і всебічну підтримку України та надання гуманітарної допомоги у реабілітації українських військовослужбовців та оздоровленні дітей, постраждалих внаслідок бойових дій на Донбасі.

Читайте також: Порошенко: Українці можуть розраховувати на Грузію, грузини - на Україну

Співрозмовники відзначили важливість поглиблення співпраці у багатосторонніх форматах з метою деокупації територій України і Грузії.

Також Глава держави та грузинський прем’єр обговорили широкий комплекс питань порядку денного двосторонніх відносин.

“Головна увага приділялася секторальному співробітництву, передусім у торговельно-економічній сфері. Відзначалося прагнення сторін довести ближчим часом товарообіг між країнами принаймні до 1 млрд. доларів США”, - зазначається у повідомленні.

Крім того, було позитивно оцінено роботу українсько-грузинського бізнес-форуму та відзначено важливість підвищення ефективності діяльності робочих груп у складі Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-