Столтенберг: Досвід України у протистоянні "самовпевненій" Росії дуже важливий

Столтенберг: Досвід України у протистоянні "самовпевненій" Росії дуже важливий

1661
Ukrinform
НАТО високо цінує і прагне використати для зміцнення власної безпеки та оборони досвід України, набутий у протистоянні російській агресії.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю власному кореспондентові Укрінформу у Брюсселі заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

«Ми дуже зацікавлені в обміні інформацією, вивченні українського досвіду. Тому й наше партнерство є, так би мовити, вулицею із двостороннім рухом. НАТО надає допомогу Україні, але також визнає і дуже вдячне за підтримку з боку держави. Це є взаємовигідне співробітництво і партнерство для України і для усіх 29 союзників», - сказав глава Альянсу.

Він наголосив, що досвід України є важливим у питанні відповіді «все більше і більше самовпевненій» Росії, яка несе відповідальність за агресивні дії проти України та за нелегальну анексію Криму.

«Отже, це важливо не лише для України – відповідати на ці агресивні дії – але й для усієї Європи і НАТО. Ми добре усвідомлюємо те, що відповідь України на агресивні дії Росії на сході країни, на Донбасі та у Криму, є важливою для усього Альянсу, для усіх союзників по НАТО», - переконаний Столтенберг.

Читайте також: Столтенберг назвав умови для членства України в НАТО

За словами генсека, в НАТО також високо оцінюють можливість діяти разом з Україною, щоб покращити ефективність протидії гібридній війни та кіберзагрозам.

Повний текст інтерв’ю читайте на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>