Адвокат Розенблата: Відео ГПУ - доказ лише проти НАБУ

Адвокат Розенблата: Відео ГПУ - доказ лише проти НАБУ

2157
Ukrinform
Адвокат народного депутата Борислава Розенблата Андрій Федур заявляє, що надане Генеральною прокуратурою відео не є доказом вимагання депутатом хабара.

Про це він сказав на засіданні Регламентного комітету Верховної Ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Безперечно, фільм з точки зору демонстрації суспільству якихось негативних явищ - чудовий. З точки зору того, чи є це доказом у кримінальному провадженні - ні, не є. Це є лише доказом, що вчинялись неправомірні дії з боку детектива НАБУ", - заявив Федур.

Окрім того, він підкреслив відсутність документальних доказів скоєння правопорушення у трьох поданнях ГПУ на Розенблата.

Читайте також: Регламентному комітету показали фільм про корупцію Розенблата

"Очевидно, що це є грубим порушенням конституційних прав і свобод мого довірителя", - вважає адвокат. 

Він звернувся із клопотанням оголосити перерву в засіданні для витребування всіх матеріалів справи для ознайомлення стороною захисту.

Виконуючий обов'язки голови комітету поставив на голосування цю пропозицію, але вона не знайшла підтримки.

Як повідомлялося, 21 червня генпрокурор Юрій Луценко повідомив про внесення подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Розенблата, в діях якого вбачаються ознаки зловживання впливом та хабарництва на загальну суму 280 тис. дол.

Розенблат заперечує вчинення інкримінованих йому злочинів і заявляє, що всі три подання є необгрунтованими.

Сьогодні на засіданні Регламентного комітету було продемонстроване відео, яке, за твердженням генпрокурора, є доказом хабарництва депутата Розенблата.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-