Аваков анонсував законопроекти, що змінять систему

Аваков анонсував законопроекти, що змінять систему

1964
Ukrinform
Міністерство внутрішніх справ України та комітет Верховної Ради працюють над низкою законопроектів, які змінять правоохоронну систему.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час четвертої зустрічі Парламентсько-громадської платформи, яку проводять Консультативна місія ЄС та Координатор проектів ОБСЄ, повідомляє кореспондент Укрінформу

«У нас на підході низка законопроектів, які будуть міняти ситуацію системи, над якими ми працюємо разом із парламентським комітетом. Це і закон про кримінальні проступки, і оперативно-розшукову діяльність, низка інших законопроектів. Думаю, що комплексна робота дасть нам дуже багато», - заявив Аваков.

Він зазначив, що завдяки реалізації закону "Про Національну поліцію" сьогодні "вдалося підвищити рівень довіри суспільства до поліцїі, підняти рейтинг професії".

За його словами, нині рівень довіри до працівників поліції становить 42%, а до представників патрульної поліції - 56%.

Аваков зазначив, що проведення реформи правоохоронних органів повинне спиратися на "дуже компетентну систему підготовки кадрів".

"Радянська система підготовки кадрів нам не підходить. Радянська система підготовки кадрів буде змінюватися. Ми маємо свої підходи, свою філософію", - підкреслив міністр внутрішніх справ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-