Регламентний комітет дав “Волі народу” 15 днів

Регламентний комітет дав “Волі народу” 15 днів

717
Ukrinform
Депутатська група "Воля народу" може припинити своє існування в разі, якщо протягом 15 днів не поповнить свій склад до, мінімум, 19 депутатів.

Про це журналістам пояснив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань Регламенту та організації роботи парламенту Павло Пинзеник.

"У них є термін для поповнення. Якщо протягом визначеного регламентом терміну вони не поповнять свої ряди, то буде оголошення про те, що припинила діяльність ця група", - сказав він.

Згідно з Регламентом ВР, кількість осіб у депутатській групі не може бути меншою, ніж кількість осіб у найменшій фракції, що сформована протягом першої сесії. Такою фракцією є "Батьківщина", у якій на момент набуття повноважень нинішнім складом парламенту було 19 депутатів.

Регламент передбачає, що депутатська фракція (депутатська група), склад якої став меншим від мінімальної кількості народних депутатів, через 15 днів після дня настання такого факту оголошується Головою Верховної Ради розпущеною.

Як повідомляв Укрінформ, спікер Андрій Парубій оголосив на пленарному засіданні у п'ятницю про вихід із депутатської групи «Воля народу» народного депутата Сергія Мельничука та, за наполяганням цієї ж групи, оголосив про вихід Олександра Онищенка.

Водночас, станом на 12.30 на сайті парламенту вказано, що кількість депутатів у групі "Воля народу" ще 19.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-