У САП не розуміють, чому справа Пасішника вже рік стоїть на місці

У САП не розуміють, чому справа Пасішника вже рік стоїть на місці

Укрінформ
У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі вважають, що доказова база в справі колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» Андрія Пасішника щодо його незаконного впливу на екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса зібрана належним чином.

Про це керівник САП Назар Холодницький заявив у інтерв'ю телеканалу ТСН.

«По цьому провадженню, які злочини інкримінуються Пасішнику, вжито вичерпних заходів, щоб довести вину тієї чи іншої особи. Так вважає прокуратура, і ми вважаємо, що ця доказова база зібрана достатньо. Чому протягом року ми не можемо розпочати слідство, я не готовий сказати. Я не готовий сказати, тому що тричі повертають обвинувальний акт з надуманих причин. Тричі апеляційний суд повертає в суд першої інстанції. Апеляційний суд скасовує ухвали суду першої інстанції, от у чому питання», - сказав Холодницький.

Як повідомляв Укрінформ, детективи Національного антикорупційного бюро України встановили факт здійснення Пасішником у період з 25 січня по 1 лютого 2016 року незаконного впливу на міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса з метою отримання посади заступника міністра. Пасішник вважає підозри НАБУ про те, що він незаконно впливав на роботу Абромавичуса, безпідставними. Абромавичус 3 лютого 2016 року подав у відставку.

10 квітня 2017 року Солом'янський райсуд столиці під час підготовчого засідання у справі колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» Андрія Пасішника ухвалив повернути обвинувальний акт прокурору.  У САП пообіцяли оскаржити в Апеляційному суді це рішення суду. 

У серпні 2016 року Солом'янський райсуд вже повертав на доопрацювання обвинувальний акт відносно Пасішника. 7 листопада 2016 року Апеляційний суд міста Києва задовільнив апеляційну скаргу прокурора, скасував  рішення суду і повернув обвинувальний акт до суду першої інстанції для розгляду зі стадії підготовчого засідання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-