Перших виборів чекають 92 об'єднані громади

Перших виборів чекають 92 об'єднані громади

Укрінформ
На розгляді ЦВК перебувають звернення від облдержадміністрацій щодо призначення перших виборів місцевих голів та депутатів 92 об'єднаних громадах, до складу яких увійшли 466 колишніх місцевих рад.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Найбільше об'єднаних громад, які вже чекають на рішення ЦВК, у Дніпропетровській - 12, Чернігівській - 11, Полтавській - 8, Черкаській - 8, у Волинській та Херсонській - по 6 ОТГ", - йдеться у повідомленні.

Лише за минулий тиждень кількість громад, які завершили усі процедури об’єднання і тепер чекають на призначення виборів від ЦВК, збільшилася на 12.

Про це свідчать дані моніторингу Мінрегіону щодо стану формування об’єднаних громад в Україні.

Загалом, за результатами моніторингу Мінрегіону, станом на 2 червня, на фінальних стадіях формування знаходиться 169 об’єднаних громад:

92 ОТГ чекають на рішення ЦВК,

6 ОТГ - облдержадміністрації готують звернення до ЦВК,

49 ОТГ приймають остаточні рішення про об’єднання,

22 ОТГ чекають на висновок ОДА.

Нагадаємо, раніше В’ячеслав Негода висловлював сподівання, що парламент якнайшвидше схвалить зміни до держбюджету і передбачить кошти для проведення перших місцевих виборів в ОТГ.

Він також повідомляв, що уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету і виділив Центральній виборчій комісії майже 13 млн грн. Але цих коштів вистачить на організацію та проведення виборів лише у 30-40 об’єднаних громадах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-