Громадська рада при НАБУ: активісти підуть до Ситника

Громадська рада при НАБУ: активісти підуть до Ситника

Укрінформ
Громадські активісти у понеділок пікетуватимуть НАБУ з вимогою повернути їхніх кандидатів до участі у конкурсі з формування Ради громадського контролю при відомстві.

Про це повідомляє херсонське видання "Мост"

"29 травня 2017 в 11:00 активісти громадських організацій "Правий сектор Поділ", "МОСТ", Степ, "Філософія Серця" та інших вимагатимуть у керівництва Національного антикорупційного бюро повернути їхніх кандидатів до участі у конкурсі з формування складу Ради громадського контролю при НАБУ", - йдеться у повідомленні.

Активісти мають намір вручити відповідну вимогу директору НАБУ Артему Ситнику.

Нагадаємо, представники громадської організації "Філософія Серця" заявили про непрозорість формування списку учасників конкурсу на членство у Раді громадського контролю при НАБУ. Зокрема, у ГО обурені, що керівницю організації не допустили до конкурсу, попри "багаторічний досвід реалізації антикорупційних проектів" і подання повного пакету затребуваних документів.

Національне антикорупційне бюро оголосило конкурс із формування складу Ради громадського контролю при НАБУ. Конкурс проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України. Подавати документи могли представники громадських об’єднань, статутна діяльність яких пов’язана із запобіганням та протидією корупції.

Рада громадського контролю складатиметься з 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу, результати якого мають оприлюднити на офіційному веб-сайті НАБУ 6 червня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-