Україну разом захищають нащадки ветеранів Червоної армії та УПА - Порошенко

Україну разом захищають нащадки ветеранів Червоної армії та УПА - Порошенко

3193
Ukrinform
Сьогоднішнє спільне протистояння російсько-терористичним військам на сході України внуків і правнуків учасників Другої світової, що захищали Україну від нацизму під різними прапорами, є ознакою примирення і зв'язку різних поколінь.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко у вівторок під час церемонії складання присяги військовими Президентського полку та 101 окремої бригади Генштабу Збройних Сил України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Пліч-о-пліч, в строю захисників України, що протистоять російсько-терористичним військам на сході України, стоять онуки та правнуки учасників Другої світової, - які у лавах Червоної армії, Української Повстанської армії, партизанських загонів здобували й здобули перемогу над нацизмом. Цей факт - символ зв'язку різних поколінь захисників України. Це - ознака примирення героїв, які захищали Україну від нацизму під червоним, синьо-жовтим та червоно-чорним прапорами", - наголосив Порошенко.

Він підкреслив, що таке примирення вкрай важливе для нашої держави, оскільки лише відкинувши внутрішні чвари можна відстояти свою незалежність і перемогти.

"Історія свідчить, що найcильнішими є ті нації, які у часи карколомних випробувань здатні відкинути внутрішні чвари й суперечності. Тільки разом ми зможемо відстояти нашу незалежність і перемогти, побудувати державу, яка дасть кожному громадянину гідне життя", - сказав Глава держави.

Президент також зазначив, що сьогодні Україна згадує всіх, хто віддав свої життя за Вітчизну, і  низько вклоняється тим ветеранам, які ще з нами, і всім тим, хто пережив жахливе лихоліття боротьби з нацизмом та кому тепер, на схилі літ, випала доля пережити ще одну війну, ще одного агресора, ще одного окупанта.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-