В умовах російської агресії питання про імпічмент не на часі - Парубій

В умовах російської агресії питання про імпічмент не на часі - Парубій

Укрінформ
В умовах російської агресії було б небезпечним для держави і неефективним порушувати питання щодо імпічменту Президента.

Таку думку висловив в ексклюзивному інтерв'ю Укрінформу Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Я хочу нагадати, що ми, крім розвитку народовладдя, маємо ще війну з російським агресором. Я ніколи б не став про це забувати при ухваленні будь-яких рішень. І я, працюючи, зокрема, в РНБО, вивчав методи і способи, якими діє Російська Федерація і спецслужби проти нас. Один із методів, на які витрачається не менше коштів, як на війну, - це метод розбалансування зсередини, конфлікт усередині влади, конфлікт між владою і суспільством і розбалансування всієї системи влади", - сказав він.

Спікер наголосив: "Я говорив публічно деяким головам фракцій, що в час, коли Україна веде війну проти агресора, чинити атаки, порушувати питання імпічменту Президента України, який одночасно Верховний головнокомандувач української армії, є непродуктивним, є неефективним для країни", - наголосив Парубій.

За його словами, для ухвалення закону про імпічмент було багато часу і ще буде "під час нашого мирного життя".

Глава парламенту зауважив, що Президент як Верховний головнокомандувач відповідає за вектор оборони. "Незалежно від прізвища керівника інституту влади, неприпустимо підважувати, ставити під сумнів цей інститут влади в такий важкий для країни період. Я думаю, це не входить у першочергові завдання, які стоять перед нашою країною", - зазначив спікер, додавши, що сьогодні "не є добрим" час для винесення питання про імпічмент Президента.

Як повідомляв Укрінформ, фракція "Самопоміч" наполягає на внесенні до порядку денного сесії законопроекту про імпічмент Президента.

Повний текст інтерв'ю з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм буде опубліковано на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-