Рада сьогодні може звільнити Білоуса

Рада сьогодні може звільнити Білоуса

1574
Ukrinform
Народні депутати сьогодні розглянуть проект постанови про звільнення голови Фонду держмайна Ігоря Білоуса та питання енергетики.

Про це йдеться у порядку денному парламенту на четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, серед питань енергетики Рада може ухвалити законопроект про ринок електричної енергії України; проект постанови про визначення представника парламенту до складу Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг; законопроект про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств.

Народні депутати сьогодні також розглянуть законопроекти щодо правоохоронної діяльності. А саме – проект закону про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо уточнення окремих положень; законопроект про внесення змін до статті 72 Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування строку попереднього ув'язнення; проект закону щодо криміналізації контрабанди небезпечних речовин, частин вогнепальної зброї.

Крім того, сьогодні Рада може ухвалити рішення про призначення позачергових виборів депутатів і мера Сєверодонецької міської ради Луганської області.

Серед запланованих питань на четвер також законопроект про житлово-комунальні послуги; проект закону про комерційний облік комунальних послуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-