Президент зустрівся з данськими бізнесменами й українською громадою

Президент зустрівся з данськими бізнесменами й українською громадою

804
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками провідних данських компаній і поінформував про розвиток економічної ситуації в державі.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Глава Української держави поінформував присутніх про розвиток економічної ситуації в державі. Петро Порошенко наголосив, що незважаючи на триваючу російську агресію, Україні вдалося вийти на траєкторію макроекономічного зростання: знижено показники інфляції, запроваджено реформи енергетичного сектору, створено антикорупційну структуру, розпочато процес децентралізації. Започатковано амбіційну судову реформу», - йдеться в повідомленні.

Президент звернув увагу на нещодавно запроваджену відкриту систему відшкодування ПДВ.

«Радий був почути від іноземних лідерів, що протягом останніх 2,5 років ми зробили більше у реформуванні країни, ніж було зроблено за попередні 23 роки», - наголосив Порошенко.

«І щасливий бачити данських інвесторів в Україні», -  зазначив Глава держави.

Він додав, що в Україні запущено амбіційну приватизаційну програму.

Також Президент у Копенгагені зустрівся з українською громадою Данії в рамках офіційного візиту до цієї країни і подякував українцям Данії за активну позицію.

«Дякую за те, що ви займаєте дуже активну позицію на підтримку України», - сказав Президент.

Порошенко зазначив, що розпочав візит із зустрічі з Королевою Данії Маргрете ІІ, під час якої Її Величність сказала: «Ви знаєте, я дуже регулярно бачу з вікон мого палацу українські прапори. І вони дуже активно нагадують мені про необхідність підтримувати Україну».

«Це величезна ваша роль в тому, що ми маємо світову підтримку нашої незалежності, суверенітету та боротьби за свободу і демократію», - сказав Президент.

За його словами, Данія є однією з основних країн, яка бореться за продовження санкцій проти РФ, в координації з Україною допомагає ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

Президент також нагадав, що зараз в Європейському парламенті проводяться дебати щодо завершення розгляду питання про надання безвізового режиму для України. І завтра має відбутись остаточне голосування з цього питання.

«Це наше з вами спільне досягнення нашої спільної боротьби, бо щоб отримати це, нам треба було провести 144 реформи. І ми це зробили», - підкреслив Порошенко.

Президент наголосив, що за останні 2,5 роки спільними зусиллями було створено світову солідарність з Україною. 

«Ми боремось для того, щоб витягнути Україну із російської імперії, витягнути і попрощатися із Радянським Союзом та змінити і привести Україну в Європу», - сказав Президент.

Президент також поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку в Копенгагені.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-