Порошенко:  Армія була, є і завжди буде пріоритетом

Порошенко: Армія була, є і завжди буде пріоритетом

1214
Ukrinform
Президент Петро Порошенко наголосив, що розвиток та всебічне забезпечення потреб Збройних сил України було і залишається ключовим пріоритетом.

Про це глава держави заявив на церемонії випуску слухачів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Велика честь для кожного з нас бути присутнім на урочистій церемонії випуску слухачів славетного військового навчального закладу. Національний університет оборони України імені Івана Черняховського готує професіоналів найвищого рівня для Збройних сил України. А присутність тут - не данина традиції. Це - свідчення того, що особисто для мене як Президента та Верховного Головнокомандувача армія була, є і завжди буде одним з перших пріоритетів”, - сказав Порошенко.

Він наголосив, що війна та російська військова загроза на тривалу перспективу потребують дедалі більшої кількості кваліфікованих кадрів.

“Досвід боїв, які з честю пройшли Збройні сили України, відбиваючи російську агресію, доводить, що центральною фігурою у сучасному бою був і залишається підготовлений і добре навчений офіцер-керівник. І саме від його компетентності, професіоналізму та патріотизму залежить результат, залежить наша перемога, залежать життя воїнів”, - заявив Президент.

За його словами, зі стін Національного університету оборони за роки незалежності випущено понад 9 тисяч військових керівників оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки. “Володіючи значним запасом знань та практичного досвіду, більшість з них працює над зміцненням національної безпеки і оборони не лише у Збройних силах, а практично в усіх структурах сектору безпеки й оборони”, - наголосив Порошенко.

Глава держави додав, що тисячі слухачів вишу різних років у найскладніших умовах зробили і роблять усе можливе для відновлення бойових спроможностей ЗСУ, налагодження чіткої системи управління військами та організації інтенсивної підготовки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-