Україна може самостійно виготовляти комплектуючі до військової техніки - Гройсман

Україна може самостійно виготовляти комплектуючі до військової техніки - Гройсман

1275
Ukrinform
На сьогодні українські державні підприємства спроможні самостійно виготовляти компоненти, що необхідні для виробництва оборонної продукції.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 30 березня під час брифінгу у Житомирі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Збільшення фінансування таких підприємств, як "Житомирський бронетанковий завод", безперечно, буде. Тут відновлюють техніку. Для будівництва ж нового обладнання потрібні технічна модернізація, нове обладнання та впровадження нових технологічних рішень. В принципі, Україна до цього готова. Від резинових виробів, які використовуються для виробництва техніки або її відновлення, до всіх робіт із металами, озброєнням - ми все це повністю освоїли. Ми не залежні сьогодні в тому числі і від Російської Федерації, що є дуже добре. Ми самостійно можемо виготовляти сьогодні багато компонентів, які необхідні для виробництва оборонної продукції", - зазначив глава уряду.

Як повідомляв Укрінформ, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 30 березня перебував з робочою поїздкою у Житомирській області. Свій візит він розпочав з підприємства "Євроголд Індестріз ЛТД", що працює у Житомирі протягом 13 років і спеціалізується на виготовленні товарів побутового вжитку. Крім того, Гройсман перевірив виконання ремонтних робіт на ділянці траси Р-18, а також відвідав державне підприємство "Житомирський бронетанковий завод".

Фото: kmu.gov.ua


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-