Україна і Туреччина підписали угоду про поїздки за ID-картками

Україна і Туреччина підписали угоду про поїздки за ID-картками

Укрінформ
Україна і Туреччина підписали міжурядову угоду про взаємні поїздки громадян за ID-картками.

Документ підписано в ході офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Туреччини, повідомляє Урядовий портал 

«Положеннями зазначеної угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Турецької Республіки, які користуються паспортами у формі картки (ID), що містять безконтактний електронний носій, матимуть змогу в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом 180 днів», - йдеться у повідомленні.

Реалізація положень угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів у соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

Сьогодні ж міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та голова Ради вищої освіти Турецької Республіки Єкта Сарач підписали меморандум про співробітництво у сфері вищої освіти.

Документ закріплює домовленості, досягнуті під час офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Турецької Республіки 9-10 березня 2016 року та візиту голови Ради вищої освіти Турецької Республіки Єкта Сарача до України 23 травня 2016 року.

Положеннями меморандуму передбачено створення спільних бакалаврських, магістерських та аспірантських програм у стратегічно важливих для обох країн сферах атомної енергетики, ядерної безпеки, авіаційних і космічних технологій, підтримка вивчення і викладання української та турецької мов, здійснення програм академічного обміну тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-