ГПУ просить Вищу раду правосуддя дозволити арешт судді Ємельянова

ГПУ просить Вищу раду правосуддя дозволити арешт судді Ємельянова

1688
Ukrinform
Вища Рада правосуддя у неділю розглядатиме подання першого заступника генпрокурора Дмитра Сторожука про надання згоди на утримання судді під вартою судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова.

Про це "Українській правді" повідомили у ГПУ.

"У неділю буде розгляд цього питання, йдеться про суддю Ємельянова", - повідомили у ГПУ.

Того ж дня Вища рада правосуддя розглядатиме клопотання заступника генпрокурора Юрія Столярчука про продовження строку тимчасового відсторонення Ємельянова від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Як повідомлялося, 2 березня Вищий адміністративний суд задовольнив позов Ємельянова про скасування рішення Вищої ради юстиції від 12 січня, яким його було відсторонено від виконання обов’язків.

Суддя Ємельянов підозрюється ГПУ в тиску на суддів низки господарських судів, які він раніше очолював. Раніше Ємельянову оголошувалась підозра в незаконному збагаченні. Припускали, що йому належать 13 мільйонів франків у банку Ліхтенштейну.

Попри кримінальне провадження Ємельянов вважає, що має реальні шанси перемогти у конкурсі на посаду судді Верховного Суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>