Чуркін добровільно перейшов "червону лінію" щодо України - Єльченко

Чуркін добровільно перейшов "червону лінію" щодо України - Єльченко

4701
Ukrinform
Колишній постпред Росії в ООН Віталій Чуркін добровільно перейшов "червону лінію" щодо України, тому його діяльність отримала негативні оцінки усередині нашої держави.

Про це заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко в інтерв'ю "Апострофу".

"Пан Чуркін сумлінно виконував свої функції і обов'язки в ООН, представляючи Російську Федерацію, і нічого іншого від нього, принаймні я, ніколи не чекав. Інша річ у тому, що можна просто прочитати виступ, опустивши очі, а можна до цього додати якусь іскру. І ось це він дуже майстерно робив, коли доходило до України. Ось цього я ніколи не міг зрозуміти, звідки у нього з'явилося таке особисте з величезним знаком мінус відношення до нашої держави. Я не думаю, що будь-коли від України він щось мав погане. Ось це вже, мабуть, була та "червона лінія", яку він перейшов добровільно, і саме тому його діяльність і отримала такі оцінки усередині нашої держави", - сказав Єльченко.

Коментуючи відгук про Віталія Чуркіна колишнього посла США в ООН Саманти Пауер в її колонці на The New York Times, постпред України в ООН відзначив, що кожна людина має право на власну думку. Єльченко додав, що подібні коментарі лунали з боку інших колег по Раді Безпеки, які довше знали Чуркіна.

Водночас Єльченко зазначив, що для нього Чуркін ніколи не зміг би стати таким же другом, яким він став для колишнього постпреда США.

"Знаєте, поняття дружби - це щось інше. Те, що Саманта Пауер називала Віталія Чуркіна другом, це не те, як я розумію дружбу. Це людина, яку я, до речі, знав ще досить давно, хоча це було не таке близьке знайомство. Скажімо так, за своїм характером він моїм другом ніколи не став би, навіть якщо б представляв будь-яку іншу країну, але це вже питання особистості", - підкреслив Єльченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>