П’ятеро нардепів пропустили всі цьогорічні засідання - КВУ

П’ятеро нардепів пропустили всі цьогорічні засідання - КВУ

1512
Ukrinform
За даними письмової та електронної реєстрації п’ятеро народних депутатів пропустили всі засідання Верховної Ради в 2017 році.

Про це повідомляє Комітет виборців України.

"КВУ в рамках проекту "Дослівно" проаналізував відвідування народними депутатами засідань Ради у січні-лютому 2017 року. За даними письмової та електронної реєстрації п’ятеро народних депутатів ще жодного разу в 2017 році не були присутні на пленарних засіданнях Верховної Ради", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед цих депутатів - члени "Опозиційного блоку" Євген Бакулін та Дмитро Добкін, позафракційний Андрій Білецький, а також Сергій Клюєв та Олександр Онищенко, які розшукуються українською владою.

"Андрій Білецький 22 лютого озвучив з парламентської трибуни вимоги учасників протесту біля ВР, але в парламенті зареєстрований не був", - розповіли в КВУ.

Водночас у Комітеті виборців зауважили, що за даними письмової реєстрації жодного засідання в 2017 році також не відвідали члени "Опозиційного блоку" Михайло Добкін та Юрій Солод, проте за даними електронної реєстрації ці депутати були на робочому місці, але участі в голосуванні не брали (пропущено 99% голосувань).

Крім того, згадані народні депутати у січні-лютому не відвідували також і засідання профільних парламентських комітетів.

Загалом у січні-лютому 2017 року відбулося 18 пленарних засідань Верховної Ради.

Як відомо, відповідно до Регламенту Верховної Ради перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться реєстрація народних депутатів особисто на підставі пред'явлення посвідчення народного депутата та підтвердження своєї присутності власноручним підписом.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-