Якщо не допомогти Україні, Путін піде на Балтику – канадський депутат

Якщо не допомогти Україні, Путін піде на Балтику – канадський депутат

2898
Укрінформ
Міжнародна спільнота повинна допомогти Україні у відбитті російської агресії, аби не заохочувати Путіна наступати на країни Балтики.

Таку думку висловив тіньовий міністр оборони Канади Джеймс Безан, передає кореспондент Укрінформу.

«Якщо ми не зробимо необхідних кроків зараз, то Путін та його маріонетки продовжуватимуть перекроювати міжнародні кордони. Якщо їх не зупинити в Україні, то хто буде наступним? Країни Балтики, члени НАТО стануть мішенями», - сказав Безан.

За його словами, ця загроза значно підвищує ставки у конфлікті в Україні для Канади. «НАТО та Канада як член Альянсу наражається на чи не найбільший ризик. Тому, якщо ми маємо намір протистояти цьому, то мусимо надати Україні зброю, яка відповідатиме тренуванням за натівськими стандартами, які ми надаємо українським воїнам у рамках операції UNIFIER», - зазначив тіньовий міністр.

Нагадаємо: близько 200 канадських військових інструкторів із позаминулого року проводять заняття з українськими військовослужбовцям на Яворівському та Кам’янець-Подільському полігонах. Втім, їх мандат завершується 31 березня 2017 року, тому під час візиту Джастіна Трюдо до Києва Президент України Петро Порошенко звернувся до нього із прохання продовжити термін перебування інструкторів в Україні. Поки офіційної відповіді на цей запит із Оттави не надходило.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-