Петренко хоче змінити закон про декомунізацію

Петренко хоче змінити закон про декомунізацію

2164
Укрінформ
Міністр юстиції України Павло Петренко заявив про намір ініціювати зміни до закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Про це він заявив під час прес-конференції в Укрінформі.

"Я звернуся до парламенту, щоб внести відповідні зміни до закону про декомунізацію і прописати, що всі акти, які приймалися на базі УРСР чи СРСР, припиняють свою дію, щоб ми легше побороли бюрократію на всіх колах і не бігали за міністерствами і центральними органами виконавчої влади, а одним маленьким точковим законодавчим актом парламент фактично поставив крапку в цьому процесі", - заявив Петренко.

Він зазначив, що сьогодні діє норма, яка зазначає, що у правовому полі застосовуються нормативні акти, які ухвалювалися до 1991 року, що не суперечать чинному законодавству.

"Але творчість і таланти наших бюрократів такі, що вони примудряються використовувати старі радянські акти і говорять, що ті дійсно не суперечать законодавству, але точно чинному законодавству не допомагають", -  підкреслив міністр юстиції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-