Аваков вважає, що Кабмін занадто довго терпить торгову блокаду

Аваков вважає, що Кабмін занадто довго терпить торгову блокаду

Укрінформ
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звернувся до керівників Антитерористичного центру з проханням прийняти рішення для зняття торгової блокади Донбасу.

Про це він заявив у вівторок під час наради Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками металургійної промисловості, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"І я просив би керівників Антитерористичного центру (при СБУ – ред.), який керує усіма силовими операціями в зоні АТО, зваживши все наше довготерпіння, прийняти відповідне рішення. І ми це рішення забезпечимо", - сказав він.

При цьому міністр, звертаючись до глави Кабміну зауважив, що лібералізм українського уряду відносно торгової блокади Донбасу "не знає меж" і закликав членів КМУ до прийняття рішення щодо даного питання.

"Володимире Борисовичу, лібералізм нашого уряду не знає меж. Місяць нашої ліберальної політики, ваших ліберальних переговорів з ініціаторами цієї блокади, за ініціативою Березюка, наскільки я знаю, ні до чого не призводить, а потрібно приймати рішення", - зазначив Аваков.

У той же час, він висловив надію, що в середу на засіданні уряду буде прийнято постанову Кабінету міністрів України про посилення порядку пересування товарів через лінію розмежування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-