Комітет ВР

Комітет ВР "передав у залу" проект постанови про звільнення Авакова

2239
Укрінформ
Парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував визначитися щодо проекту постанови № 5041 про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ у сесійній залі шляхом голосування.

Таке рішення ухвалене на засіданні комітету, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, таке рішення обумовлене тим, що чинне законодавство не передбачає норми, згідно з якою народний депутат може ініціювати звільнення будь-якого міністра.

Крім того, комітет відхилив аналогічний проект постанови, зареєстрований в травні 2015 року як такий, що втратив актуальність.

Ще один проект постанови - про самоусунення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова від виконання повноважень - комітет відхилив, оскільки чинне законодавство не містить поняття "самоусунення".

Коментуючи вищезазначені проекти постанов, голова комітету Андрій Кожем’якін звернув увагу на те, що ці документи взагалі не мали б реєструватися, оскільки є незаконними.

"Чому ці проекти постанов були зареєстровані? Тому що в них стоїть прізвище Парубій. Але Парубію як спікеру доповідають такі собі Боднар і Бондаренко. В радянські часи такі люди, які так підставляють голову Верховної Ради, уже б не працювали...", - сказав він.

У зв'язку з цим Кожем’якін висловив необхідність визначитися з керівником Апарату Верховної Ради, оскільки наразі Апаратом керує виконуючий обов'язки.

Як відомо, за призначення керівника Апарату парламенту голосує Верховна Рада на пленарному засіданні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-