Аваков вважає, що блокувальники Донбасу не перейшли допустиму законом межу - 20.02.2017 17:28 — Новини Укрінформ
Аваков вважає, що блокувальники Донбасу не перейшли допустиму законом межу

Аваков вважає, що блокувальники Донбасу не перейшли допустиму законом межу

1362
Ukrinform
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що навіть у разі зняття торговельної блокади на Донбасі залізниця не почне працювати через підрив полотна на окупованій частині Луганської області.

Про це він сказав у понеділок в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Цієї інформації не було у ЗМІ, але вона дуже показова. Два дні тому на окупованій території Луганської області, за п'ять кілометрів від нашого кордону, була підірвана залізнична колія. Отже навіть якщо ми зараз знімемо блокаду і вирішимо возити наше вугілля, то луганську гілку вони вже підірвали...", - сказав він.

При цьому Аваков, повертаючись до торгової блокади ОРДЛО, задається питанням, хто придумав на морозі починати таку акцію? "Це так зручно, тому що збігається з роковинами Майдану? Вважаю, що це лише політичні амбіції. І все", - додав він.

Міністр переконаний, що "блокада перетворилася на суперпіар для окремих політичних кар'єр".

Водночас Аваков прокоментував можливість силового варіанту вирішення ситуації з торговельною блокадою.

"Я розумію, проти кого можна і потрібно застосовувати силу, а проти кого - переконання доти, доки протестуючі не переходять допустиму законом межу. Ось вам відповідь на спекуляції, що "оточили і стрілятимуть у чесних патріотів", - сказав він.

Міністр заявив, що поки що Україна не може дозволити собі враз відмовитися від донбасівського вугілля, а тим паче у розпал зими. При цьому, він підкреслив, що його завдання - не допустити провокацій.

"У цілому, вважаю, що цей процес треба вирішити виключно у сфері публічної комунікації", - сказав Аваков.

Глава МВС також запевнив, що не дозволить учасникам акції блокувати автомобільні дороги у зоні АТО.

"Жодних автомобільних доріг я не дозволю блокувати! Тому що це не гра, не амбіції, це комунікація між нашими позиціями у бойовій зоні", - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>