Гройсман про блокаду на Донбасі: Вона працює не в інтересах держави

Гройсман про блокаду на Донбасі: Вона працює не в інтересах держави

2389
Укрінформ
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає  державні інституції і політичні сили спільно працювати над втіленням у енергетичному секторі конкретного плану дій і не принижувати усе те, що влада встигла зробити в цій сфері.

Про це глава уряду написав у Facebook.

«Усі державні інституції і політичні сили, які мають відношення до цих питань, повинні зробити це спільно і спільно взяти на себе відповідальність за реалізацію конкретного плану дій як в законодавчій, так і виконавчій площині. Не слід принижувати зроблене - у сфері енергетики та набуття Україною енергетичної незалежності насправді багато зроблено за останні роки, але консолідована позиція дозволить усім нам цей процес прискорити. Тому закликаю усіх, хто справді зацікавлений у вирішенні цього комплексу проблем - до професійного обговорення і спільної роботи», - написав Гройсман.

За його словами, уряд готовий стати майданчиком для такої роботи. Щодо поточної ситуації, спричиненої блокадою, Прем’єр-міністр вкотре підтвердив, що Кабмін докладає і докладе усіх зусиль, щоб мінімізувати наслідки цієї кризової ситуації, але сьогодні вона працює не в інтересах держави і не в інтересах людей.

Гройсман також відреагував на спільну заяву ГО та аналітичних центрів щодо вирішення проблем енергетичної незалежності України. «Можу погоджуватись чи не погоджуватись з конкретними оцінками чи рекомендаціями, сформульованими у цій заяві, але не можу не погодитись з принциповою позицію - потрібно нам усім визначити чітку державну політику як в сфері енергетики, так і в питаннях окупованих територій. Тільки тоді можна запобігти спекуляцій і зловживань у цій сфері», - підкреслив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-