В Раді хочуть ухвалити Етичний кодекс нардепа — вже є Меморандум про наміри

В Раді хочуть ухвалити Етичний кодекс нардепа — вже є Меморандум про наміри

1874
Ukrinform
Група народних депутатів із різних фракцій презентувала Меморандум про наміри ухвалити Етичний кодекс парламентарія.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Насправді так випадково сталося. Сьогодні був показовий день в плані етики парламентарів у Верховній Раді... Народні депутати роблять свій перший крок, нарешті, до прийняття в цій Верховній Раді Кодексу поведінки народного депутата, або Етичного кодексу народного депутата", - повідомила на брифінгу одна з підписантів Меморандуму Олена Сотник (фракція "Об'єднання "Самопоміч").

За її словами, немає сумнівів у жодного громадянина України, що етичні обличчя деяких народних депутатів "викликають, м'яко кажучи, сумніви".

Сотник зазначила, що цією Декларацією про наміри депутати започатковують майданчик переговорів щодо підготовки Етичного кодексу народного депутата.

"А до того, як він буде прийнятий, ми фіксуємо, що ми будемо дотримуватися принципів прозорості, уникати конфліктів інтересів, бути підзвітними громадянам, а також бути етичними у своїй поведінці, поважати людей і права людини", - сказала депутат.

Підписанти закликали приєднатись до цього Меморандуму про наміри інших депутатів.

Серед підписантів Меморандуму - депутати від "Опозиційного блоку" Юрій Мірошниченко, від "Батьківщини" - Олена Шкрум, від БПП - Сергій Лещенко, Світлана Заліщук та Оксана Юринець, позафракційний Остап Єднак.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-