СБУ скасувала заборону на в’їзд в Україну меру Перемишля

СБУ скасувала заборону на в’їзд в Україну меру Перемишля

Укрінформ
Служба безпеки України вирішила скасувати заборону на в’їзд в Україну меру польського міста Перемишля Роберту Хомі.

Про це повідомляє речниця СБУ Олена Гітлянська у Facebook.

"Рішення про заборону чи скасування заборони на в’їзд до України будь-якої особи приймається з урахуванням комбінації безпекових та міжнародних чинників. Саме під цим кутом Служба безпеки України аналізує ситуацію щодо осіб, яким забороняється в’їзд до нашої держави, і перебуває у постійному контакті з Міністерством закордонних справ України", - зазначила вона.

За словами Гітлянської, українська сторона позитивно сприйняла оцінку мера Перемишля, яку він публічно надав антиукраїнським маршам у місті. "Саме тому Служба прийняла відповідальне рішення про скасування заборони на в’їзд в Україну меру польського міста Перемишля Роберту Хомі", - зазначила речниця СБУ.

Гітлянська також додала, що заборону в’їзду меру Перемишля активно намагалася використати "третя" сторона для внесення розколу у стосунки між Україною та Польщею.

"Впевнені, що ця ситуація не зашкодить розвитку двосторонніх стосунків з братнім польським народом", - зазначила вона.

Як повідомляв Укрінформ, СБУ заборонила меру Перемишля Роберту Хомі в'їзд в Україну на терміном п'ять років через його антиукраїнську діяльність. Хома отримав документ щодо заборони в'їзду на кордоні, прямуючи до Львова. Документ СБУ був датований 29 грудня 2016 року.

Як повідомила 18 січня Олена Гітлянська, "останньою краплею" став марш у Перемишлі, де звучали антиукраїнські гасла, однак, за її словами, це був не єдиний захід такого антиукраїнського спрямування за підтримки мера міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-