Гройсман — Омеляну: У вас немає досвіду на залізниці

Гройсман — Омеляну: У вас немає досвіду на залізниці

3562
Укрінформ
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що міністр інфраструктури Володимир Омелян не має перешкоджати роботі Укрзалізниці. Він також відзначив, що найближчим часом буде підписано необхідні документи про перепідпорядкування Укрзалізниці уряду.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Як прем'єр-міністр, я зроблю все для того, щоб українська залізниця була успішна. Можете це записати зараз і відслідковувати. І це те, що має нас об'єднувати, а перетворювати на таке не варто. Може у апараті міністра можна чварами займатися, а не тут. Уряд прийняв рішення і я його підпишу про підпорядкування Укрзалізниці уряду", - сказав Гройсман.

Він закликав Мінінфраструктури готувати усі необхідні для цього нормативні документи.

Глава уряду нагадав, що декілька років є при владі, але ніколи не зіштовхувався дуже тісно із роботою Укрзалізниці. Гройсман запитав у Бальчуна, де він працював останні 5-7 років і, почувши його відповідь, констатував: "тобто, був шефом посольські вантажної залізниці". Прем'єр-міністр запитав у міністра інфраструктури, де працював він останні п'ять років. Після відповіді Омеляна Гройсман зазначив: "тобто ви не були дотичні (до Укрзалізниці - ред.) і у вас, на жаль, немає експертного досвіду на залізниці".

"Міністр - це серйозна особистість, і він має допомогти, підтримати та привести до успіху. Міністр не може дозволяти собі особистих відносин щодо підлеглих", - підкреслив глава уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-